O nas

PARKIETY DESKI KENIO

Kto miał okazję poznać założyciela firmy PARKIETY DESKI KENIO - Łukasza Kenio - ten się przekonał, że to człowiek, który o podłogach drewnianych wie wszystko.
W branży parkieciarskiej obecny od lat, od 2000 r. prowadzi własny salon i działalność, od 2020 r. współtworzy największy na Dolnym Śląsku salon sprzedaży Jawor-Parkiet.

fra wro 1 v2
MISTRZOWIE W SWOIM FACHU

Łukasz Kenio to mistrz parkieciarstwa oraz prac stolarskich. Od lat zajmuje wysokie pozycje w konkursach branżowych. Jako wiceprezes Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy zawsze dąży do pogłębiania własnej wiedzy, ale także od lat organizuje szkolenia i zawody parkieciarskie, by dbać o zachowanie najwyższych standardów w branży.

Świadectwo czeladnicze technika stolarstwa połączone z wrodzonym dążeniem do perfekcji zaowocowało w 2000 r. założeniem firmy dbającej o jakość wykonywanych usług parkieciarskich. Zamiłowanie do drewna jest motywacją do wykonywania usług na najwyższym, rzemieślniczym poziomie.

PROFESJONALNY MONTAŻ I RENOWACJA PODŁÓG DREWNIANYCH

Firma PARKIETY DESKI KENIO jest najlepszym dowodem na to, iż praca wzbogacona pierwiastkiem oryginalności i pomysłowości staje się głównym czynnikiem budowania przewagi wśród konkurencji. Funkcjonując na rynku od lat wie, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o wysoki standard obsługi.

Podłoga drewniana to inwestycja na wiele lat. Aby długo cieszyła swym pięknem, warto dbać o nią już od momentu montażu. Dobrze o tym wiemy, dlatego oprócz sprzedaży oferujemy Państwu również profesjonalne usługi montażowe, a także renowację i konserwację podłóg. Nasz zespół to profesjonalni parkieciarze posiadający dużą wiedzę i doświadczenie..

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

SQ Business Center
ul. Stacyjna 1/1
52-443 Wrocław

wroclaw.jaworparkiet@gmail.com
509 300 111